Láska noci druhý díl- Srdce monstra

14. března 2018 v 4:01 | KanatoUkyo^°¥°° Megumi^°¥°^Sakamaki-Kaname


Zerovi se to moc nelíbilo, ale měl smůlu. Yuuki je s Kuranem. Zero byl celý deprimován. Zero je dost emotivní tvor co nenávidí upíry. A moc se mu nelíbí vztah Yuuki a Kurana, protože Kuran je mocný upír. Ovšem Yuuki miluje Kurana. A Kuran touží po Yuuki. Už je jeho princeznou noci. Jsou spolu šťastný. A dost. A Zero i když se mu to nelíbí chce aby Yuuki byla šťastná. Zero Yuuki taky miluje totiž. Takže zamilovaný trojúhelník. Ty jsou nejhorší ze všech. Navíc Zero se o Yuuki Cross tolik bojí. Jen se stalo to co Zero nechtěl. Yuuki bude brzy upír. Upíří královna noci. Nenáviděl ho za to, že jeho lásce Yuuki dal svou krev a vytvořil z ni to monstrum jako byl Kuran. Jen by ji teď už mohl jen zabít, ale toho on není schopen. Nemá tu sílu zabít svou lásku. To ne. Její srdce právě přestalo bít a je z ni paní noci. Kurana královna noci. A to Zera dost štvalo. Ne jen to, že z ni udělal monstrum, ale k tomu ji zjískal on. Chtěl ho zabít a zničit.


Yuuki tu noc strávila s ním. Milovali se v rakvi celou noc při měsíčním svitu a lístkách rudých a černých růží. Od teď Yuuki patří do noční třídy a Zero se s tím musí prostě smířit. Měl takovou zlost. Ano hodně ho Kuran naštval, že z jeho lásky udělal pro něj monstrum. Ovšem její srdce patří jinému. A Zero ví, že Kuran je mocnější a silnější. Jenže Zero patří do rodiny lovců monster. Jeho rodinu vyvraždili upíři a jeho bratr je s monstry. Proto Zero tak nenávidí upíry. Ano to protože mu zabili rodiče. A jeho bratr je s nimi. Ichiru je jeho bratr. Oni se navzájem nenávidí. Ichiru se spojil už jako malý s monstry. Ichiru miluje Shizuku. A chrání ji. Jenže mu po čase zemřela. Ichiru pak zešílel a spáchal sebevraždu když mu zemřela v náruči. Neunesl jeji ztrátu. Zero se pak zhroutil ještě více. Přeci jen Ichiru byl jeho bratr. Takže se Zero zhroutil ještě více. I když se nenáviděli tak pořád to byli sourozenci.

Zero byl dost deprimován, ale on to nějak ustál. Přeci jen jeho bratr byl s monstry. A sám byl monstrum. Ale i tak ho měl i rád. No jo. Kuran je moc šťastný s Yuuki Cross. Moc se milují jen Yuuki Zera bere jako svého bratra. Takže je ji Zera moc líto. Oni dva se znají od malička. Ano srdce monstra. Má i city, ale jak ke komu. Taky, že? Ale to není jen u monster. Že? Asi tak. Upíři jsou hrdá stvoření. A taky citlivější než si kdo může myslet. Ano je to tak. Monstra mohou mít i city a emoce. Věřte tomu či ne. Ano i některá monstra mohou mít lidské emoce a city. Srdce monster. Kuran a Yuuki jdou na lov do lesa v okolí školy. Občas se tam najde i nějaký člověk z blízké vesničky. Ano Kuran chodí lovit do blízké vesnice a teď už i s Yuuki Cross. Se svou největší láskou. Láska noci. Zjískal srdce své temné královny noci.

Pokračování příště
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama