Láska noci první díl- Srdce a krev

14. března 2018 v 3:57 | KanatoUkyo^°¥°° Megumi^°¥°^Sakamaki-Kaname

Kuran seděl na balkoně a pozoroval noční oblohu a myslel na malou roztomilou Yuuki. Ano miloval Yuuki. Kuran je královský mocný upír a Yuuki křehká lidská dívka. Kolem něj poletovali netopýři a krákaly vrány. Poslouchal tu nádhernou melodii noci. Byl zasněn. Snil o lásce Yuuki. Miloval ji už dlouho předlouho. Byl ji omámen. Její krev tak krásně lahodně voněla. Yuuki zrovna spala ve své posteli a nebyla s ním. Povzdych si. Přál si aby ho stejně milovala jako on ji. Ale bál se, že ji ublíží, že se jednou neudrží, že ji třeba i zabije. Její krev ho moc lákala. Okusit její lahodnou krev. Ach na co to zase myslím, řekl si v duchu. Zalekl se svých myšlenek. Už opět si představoval její bušící srdce a krční tepnu. Ano bojí se, že se neudrží a zabije svou největší životní lásku. A to by nepřežil. To by ho zničilo.


Na to ji až moc miloval. Až moc. Nechtěl ji nikdy ublížit natož ztratit. Na to mu byla až moc blízká. Po nocích nespal, ale myslel na Zuuki Cross či o ni psal básně nebo si ji maloval na plátno. Měl plný pokoj maleb Yuuki Cross. A plné sešity básní a příběhů o ni. Nemohl ji dostat z hlavy. Začínalo svítat a on se šel uložit do své černé rakve ku spánku. Byl vyčerpaný. Jeho mysl je vyčerpána ze stáleho myšlení na Yuuki Cross. Už tři dny nespal. Musel si konečně odpočinout. Od toho všeho přemýšlení. Jeho mysl byla přetížena. Usl hned. Prospal celý den a vybudil se večer. Najednou jen co se probudí slyší. Tuk, tuk tuk. Cítil svou lásku Yuuki. Vyletěl ze své rakve a otevřel ji dveře.

Yuuki se mu najednou vrhla kolem krku a bez jediného varování ho políbila. Kuran zrudl jako rajče. Toto vážně nečekal. "Musím na tebe stále myslet!" řekla náhle Yuuki. "Nevím co to semnou je, ale asi tě miluji" byla ještě roztomilejší když toto řekla. Kuran tu nevydržel a zakousl se ji do krční tepny. Nakonec ji málem zabil, ale ještě v čas ji dal svou krev. Udělal si z ní upíří královnu, kterou nikomu nikdy nedá. Byl nejštastnější upír na celém tom divném zvráceném světě. Miloval ji a nakonec ji stihl dát včas svou krev. Takže jeho krev už koluje v jejích žilách a přestává jí bít srdce. Bude chladná jako on. Královnou noci. Jeho královna noci.

Pokračování příště
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama