Nemrtví první kapitola- Něco se mihlo

14. března 2018 v 4:17 | KanatoUkyo^°¥°° Megumi^°¥°^Sakamaki-Kaname

Megumi zrovna seděla na verandě a pozorovala měsíc když se kolem ni něco mihlo. Mělo to fialové vlasy a bylo to malé. Co to sakra bylo? Říkala si v duchu. Najednou se to kolem ni mihlo znovu a zavadilo to o její krk. Auu. Řekla si. Zjistila, že ji z krku stékájí kapičky krve. Začala se cítit slabá. Tak si šla lehnout do postele. Usla rychle. Najednou taková slabost, že odpadla hned. Ráno se vzbudila, ale byla malátná. Avšak ne moc. Zatím. Musela jít do školy. A tak šla. Zase se ji ty staré báby smáli. Megumi byla jiná než ostatní ve vesnici. Její sen byl odejít do velkého města z této podle ní díry. Ale ta vesnice kde žila je vážně díra. A ona tam byla jedna z nejnormálnějších obyvatel. Ten zbytek byli větší podivíni než ona sama. Megumi je zamilovaná do Natsuna Koide, ale on je chladný vůči každému. Ale Natsuna jen otravovala její přítomnost a to ji bolelo. Hodně ho milovala.


Po škole šla hned domů. Byla slabá. Zase pozorovala nebe. Západ slunce tentokrát. Milovala ty pohledy na nebe jak je pokaždé jiné a v jiných barvách. Milovala tu nádhernou romantiku přírody. Padla tma. A zase se kolem ni něco mihlo. Bylo to to samé co minulou noc. Co to zase je? Už to viděla předtím. A zase se to dotklo jejího krku a pak to zmizelo. Zase ji tekli kapičky krve z krku. Po tom byla slabší než minulou noc. Tak šla opět hned spát. Zase hned usla. A opět bylo ráno. Byla slabší a slabší. Malátnější a malátnější. Ležela v posteli. Byla bílá jako stěna. Nebyla schopna pohybu. Její rodiče byli nesvý z jejího stavu. Tak zavolali místního doktora. Toshio Ozaki si ovšem s Megumi nevěděl rady.

Vypadala nemocně. Bílá jako stěna a jako v tranzu. Přestala vnímat. Usla. Toshio Ozaki řekl jejím rodičům at ji nechají odpočívat. A odešel. Večer se opět objevil ten stín s fialovými vlasy. Zase se to dotklo její krční tepny. Megumi do rána zemřela. Toshio Ozaki to nechápal. Hlavně nemohl přijít na to co ji bylo. Megumi měla velký pohřeb. Kupodivu přišel i Natsuno, ale po chvíli stejně odešel. Nakonec po týdnu byl její hrob vykopán. Ano Megumi povstala.

Pokračování příště

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama