Romance ( 18+) první díl- Představy a fantazie

14. března 2018 v 4:10 | KanatoUkyo^°¥°° Megumi^°¥°^Sakamaki-Kaname

Naruto seděl ve svém pokoji a sledoval yaoi. Jeho nejlepší kamarád je Sasuke, ale Sasuke neví, že je Naruto gay. I když byl Naruto trocho zženštilý, ale Sasuke se na to neohlížel. Bylo mu to nějak jedno či to neviděl. Nebo ho to přitahovalo? Miloval když Naruto blbl s neko ouškama, ocáskem a tlapkama. Jednou Naruta zahlédl v lolita šatičkách. Sasuke si to ovšem nechtěl přiznat, že ho Naruto přitahuje. Ne, ne, ne!! Zaháněl své úchylné myšlenky a představy. Ano Sasuke snil o Narutovi. Narutovi se zase líbil Sasuke. Možná se ho v těch šatech snažil sbalit, ale Naruto se cítil více jako žena, ale jediný kdo ho tak poznal byl a je právě Sasuke. Dalo by se říci, že do sebe byli zamilovaný až po uši, ale ani jeden si to nechtěl přiznat, ale jejich vztah už dávno nebyl jen přátelství. Ty jejich úchylné a sexuální hrátky. Ne Sasuke to věděl. On jediný to věděl. Jaký je Naruto unitř ve svém nitru.


Milovali se, ale jeden to tomu druhému neřekl. Jeden o druhém měl fantazie a jeden na druhého si při yaoi honili. Navzájem na sebe mysleli a při představách a fantaziích jeden o druhém si to dělali aniž by o tom ovšem jeden o druhém věděl. Byli velmi zvláštní. I ostatní z venkovního světa si začali všímat, že se k sobě nějak mají. Blíže a blíže. A nedalo se nepovšimnout jak se před sebou červenali. Sasuke si ho furt představoval v těch neko ouškách a Naruto jeho v lolita šatičkách s mašličkami. Jo jsou to úchyláčci, že? Fantazie. To je pro ně úplně jiný svět. Avšak trochu je to trápilo. Naruto to o sobě věděl, ale myslel si, že by o něj Sasuke neměl zájem.

I přes ty jejich hrátky si myslel, že je to jen hra, ale u Sasukeho to asi moc hra není. Když o Narutovi pořád fantazíruje. Ano Sasuke sní o svém Narutovi. O své princezněš Naruto. Jednou to Sasukemu před Narutem uklouzlo a řekl mu " Ach, má princezno".. Naruto v tu chvíli zrudl jako rajče a vrhl se na Sasukeho. Prostě to nevydržel a na místě Sasukeho hodil na postel a vojel ho do prdele. Naruto ho beze slova vojel. Ani se ho nezeptal. Sasuke se zděsil, že jeho představy se stali skutečností. Vůbec toto nečekal, ale moc se mu to líbí. Jak ho Naruto mrdá do prdele.

Pokračování příště
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama